Choď na obsah Choď na menu
 


Špecialny tréning pre RR, Marchegg

5. 6. 2009

V sobotu 30.5.2009 sa v rakúskom Marcheggu konal tréning dostihov špeciálne pre plemeno RR. Aj napriek spočiatku nepriaznivému počasiu sa tu zišlo 21 RR z Českej republiky, Slovenska a Rakúska. Na tréning prijali pozvanie aj dvaja známi rakúski výstavní posudzovatelia a špecialisti na plemeno RR pani Elizabeth Hammerschmid a pán Franz Zimmerman.

Obrázok

 

Z dôvodu zachovania bezpečnosti našich štvornohých miláčikov si prvý beh všetci precvičili na skrátenej dráhe kvôli dažďom zmáčanej trati, no a po jej vysušení už nič nebránilo, aby si ďalšie dva behy užívali na dráhach 80m/360m/480m - podľa veku a skúseností, s riadnym meraním času (VÝSLEDKY/RESULTS).

  

Obrázok

 

Dúfam, že všetkým zúčastneným sa na dráhe páčilo a verím, že s mnohými sa budeme pravidelne stretávať na tradičných nedeľňajších tréningoch na tejto dráhe.

  

Obrázok

  

Ďakujeme klubu ARH Marchegg, ktorý nám umožnil trénovať v tento deň na ich dáhe a samozrejme srdečná vďaka patrí všetkým, ktorí sa podieľali na príprave, organizácii a bezproblémovom priebehu tejto akcie. Tešíme na naše ďalšie stretnutia na dostihovej dráhe v Marcheggu.

Fotogaléria od Elizabeth Hammerschmid (Namilanga kennel)
                     
Fotogaléria od Kateřiny Novotnej (RR Lambra Katama King)                            Fotogaléria od Saljii Sindi (www.moments-in-time.at)

 

Obrázok

 

Reportáže na webových stránkach zúčastnených RR:

Tusani Ice Zaffi

Lambra Katama King

Sara

Amal z Adarova dvora

Tusani Famous Sheena & Bony

  

Obrázok

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.